Accor Services má nové jméno – Edenred

Accor Services, světová jednička v oblasti předplacených poukázek na služby, má nové jméno – Edenred

V rámci plánovaného oddělení divizí Accor Hotels a Accor Services (Prepaid Services) přijala společnost Accor Services nové jméno – Edenred.

Společnost Edenred působí ve 40 zemích a je se svými produkty Ticket Restaurant, Ticket Alimentation, Ticket CESU, Childcare Vouchers, Ticket Car, Ticket Clean Way, Ticket Compliments či Kadeos v oblasti předplacených poukázek na služby světovou jedničkou. Produkty společnosti Edenred poskytují veřejně prospěšné služby a řešení, která zlepšují výkonnost a motivaci a usnadňují tak firmám a veřejným institucím život – každý den využívá řešení společnosti Edenred 33 milionů lidí. V soukromém i veřejném sektoru těží z jejích inovačních řešení téměř 500 000 zákazníků. V síti jejich partnerských provozoven působí téměř 1,2 milionu poskytovatelů různých služeb. V roce 2009 vydala společnost poukázky v objemu 12,4 miliardy EUR (= počet poukázek a karet vydaných v průběhu roku vynásobený jejich nominální hodnotou), z toho více než 50 % na nově vznikajících trzích.

„Naše padesátileté zkušenosti v oblasti předplacených služeb spolu s touto novou identitou nám umožní potvrdit postavení celosvětové jedničky,“ prohlásil Jacques Stern, náměstek generálního ředitele společnosti Accor, který má na starosti podnikání v oblasti Services. „Edenred se zaměřuje v celosvětovém měřítku na inovační řešení, která si kladou za cíl budovat pozitivní vazby mezi lidmi.“

Přílohy: